אולם – יש. די ג'יי – יש. צלמים – יש. שמלה – (אחרי שיטוטים אינסופיים ומדידות ) – יש.

עכשיו נשאר רק לסגור את אחד הדברים הכי כיפיים בארגונים – איפור ועיצוב שיער.

סביר להניח שזו המסיבה הכי מושקעת שהפקת לעצמך אי-פעם, בין אם זה בגינה של ההורים או באולם מפואר. לכן חשוב לא פחות מאיך ייראה המקום, זה איך את תיראי מראש ועד כף רגל.

עבורי אחד הדברים החשובים במפגש עם הכלות שלי הוא להבין ולקרוא מי נמצאת מולי ומה היא רוצה ואוהבת, כי איפור ותסרוקת מדהימים לא שווים כלום אם הכלה מרגישה "מחופשת". תמיד אשתדל להתאים בצורה המושלמת את הלוק הטוטאלי לאישיותה של הכלה.

חשוב שמי שמלווה אותך בשעות הכול-כך חשובות האלה שלפני האירוע יהיה קשוב ורגיש לצרכייך (כולל החברות שאת בוחרת שיהיו איתך בהתארגנות).

בחרי לך מקום בו תרגישי נעים ונוח, בין אם זה סטודיו, מלון, בבית או אצל חברה טובה ומפנקת. איך שהיום שלך יתחיל ישפיע בהכרח על המשכו…

אם לקחת לך בעל מקצוע עליו את סומכת- הקשיבי לעצות עבורך סביר להניח שזו הפעם הראשונה. אחרי יותר מעשר שנות עבודה בתחום יש לי שפע של טיפים לתת מניסיון (מטיפולי פנים לפני ועד לרמת  הפלסטר שכדאי לקנות לכפות הרגליים).

לאיפור לוקח קצת זמן "להתיישב" על העור ולהראות טבעי יותר, כמעט תמיד בסיום האיפור זה ייראה לך יותר ממה שרצית. אל תילחצי ותזכרי – את מסיימת את האיפור בשעות היום כשהאירוע הוא בערב. עוד שעה-שעתיים זה ייראה מושלם. אני כמאפרת לוקחת את כל השיקולים בחשבון כדי להבטיח שתהיי יפיפייה גם פנים מול פנים, גם בצילומים וכמובן בערב עצמו.

עוד משהו – עם כל הכבוד לפנטזיות של המשפחה / חברות / חתן על איך את צריכה להיראות ביום הזה, בסופו של דבר את היא זו שצריכה להיות שלמה עם איך שתיראי. אם לא יהיה לך נוח יראו את זה עלייך ברגע..

שתף את המאמר וזכה בתהילת עולם

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל
שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
שלח במייל